Turnaje - sezóna 2014/15

 01.05.2015 - Kochánky, turnaj roč. 2006

8. místo / 20 družstev.


 Základní skupina "A"

2. místo.

TJ Sokol Tišice - TJ Sokol Lipence  3 : 3  (Pires 2, Paci 1)

TJ Sokol Tišice - TJ Sokol Olšany u Prostějova  0 : 0

TJ Sokol Tišice - FK Pardubice  4 : 2  (Terry 2, Fanda 1, Ramsey 1)

TJ Sokol Tišice - FC Viktroria Plzeň  2 : 1  (Fanda 1, Paci 1)


Skupina o umístění 5. - 8. místo.

8. místo.

TJ Sokol Tišice - SK Semily  0 : 6

TJ Sokol Tišice - FK Mladá Boleslav  3 : 4  (Pires 2, McJoly 1)

TJ Sokol Tišice - MFK Vyškov  0 : 4 21.3.2015 - Kosmonosy, turnaj roč. 2006

8. místo / 20 družstev.

 

 Základní skupina "D"

2. místo.

TJ SK Satalice - TJ Sokol Tišice   0 : 5  (Neuer 1,McJoly 1, Fanda 1, Paci 1, Ramsey 1)

TJ Sokol Tišice - FK Litoměřice   3 : 0  (McJoly 1, Pires 1, Ramsey 1)

TJ Sokol Tišice - FK Viktoria Žižkov 2   2 : 2  (Paci 2)

TJ Sokol Tišice - FK Pardubice   1 : 2   (Terry 1)

Skupina o umístění 5. - 8. místo.

4. místo.

TJ Sokol Tišice - FC Viktoria Marián. Lázně   1 : 3  (Terry 1)

TJ Sokol Tišice - SC Xaverov 2  1 : 3  (Pires 1)

TJ Sokol Tišice - FK Hvězda Cheb  2 : 4  (Paci 2)

Celkové pořadí v turnaji.

1. - FK Ústí n/L, 2. - SC Xaverov 1, 3. - FAPV Děčín, 4. - FK Pardubice, 5. - FC Viktoria Mar. Lázně, 6. - SC Xaverov 2, 7. FK Hvězda Cheb, 8. - TJ SOKOL TIŠICE, 9. SKJ Junior Žatec, 10. - JTS Jawor (Polsko), 11. - FK Viktoria Žižkov 1, 12. - FK Litoměřice, 13. - MFK Chrudim, 14. - FK Admira Praha, 15. - TJ Slovan Hrádek n/Nisou, 16. - FC Viktoria Žižkov 2, 17. - FC Slovan Liberec, 18. - TJ SK Satalice, 19. - TJ Spartak Průhonice, 20. - SK VTJ Rapid Liberec.


 

07.03.2015 - Milovice, turnaj roč. 2005

6. místo.

TJ Sokol Tišice - FC Dobrovíz (04 - dívky)  1 : 1  (Terry 1)

TJ Sokol Tišice - SC Xaverov   2 : 2  (Ramsey 1, Fanda 1)

TJ Sokol Tišice - FK Union Žižkov   0 : 3

TJ Sokol Tišice - AFK Pečky   1 : 6  (Pires 1)

TJ Sokol Tišice - ZČE Plzeň   0 : 3


                                21.02.2015 - Milovice, turnaj roč. 2004

6. místo

TJ Sokol Tišice - TJ Straky   0 : 2

FK Tygři Neratovice - TJ Sokol Tišice   4 : 2  (Paci 2)

TJ Sokol Rovensko p/Tros. - TJ Sokol Tišice   3 : 0 

1.FK Přiíbram - TJ Sokol Tišice   8 : 0

FK Viktoria Žižkov - TJ Sokol Tišice   12 : 0


 

 15.02.2015 - Neratovice, turnaj roč. 2004

o Pohár předsedy OFS Mělník

6. místo

TJ Sokol Tišice - FC Mělník  0 : 3

TJ Sokol Tišice - FK Čechie Kralupy  0 : 5

TJ Sokol Tišice - TJ Řepín   0 : 2

TJ Sokol Tišice - TJ Sokol Chlumín   5 : 0  (Fanda 3, Paci 1, Adams 1)

TJ Sokol Tišice - FK Neratovice/Byšk. "A"   0 : 4

TJ Sokol Tišice - FK Neratovice/Byšk. "B"   0 : 2


 

   07.02.2015 - Zbuzany, turnaj roč. 2006

6. místo

 

TJ Sokol Tišice - SK Slavia Praha   1 : 4  (Paci 1)

TJ Sokol Stodůlky - TJ Sokol Tišice    2 : 1  (Terry 1)

FK Admira Praha - TJ Sokol Tišice   2 : 1  (Fanda 1)

TJ Sokol Tišice - FC Viktoria Plzeň   4 : 2  (Pires 2, Fanda 2)

TJ Sokol Tišice - SK Union Vršovice   0 : 7

Nové prostředí, umělá tráva v nafukovací hale, vyzvat ke hře kvalitní družstva - tak bych označil záměr naší výpravy putovat do Zbuzan. Za hezkého počasí, kdy za mrazu sluníčko příjemně ohřálo "nafulovačku", tudíž v příjemné teplotní pohodě naše děti po rozcvičce netrpělivě čekaly na úvodní hvizd arbitra, kde hned v první utkání proti nim nastoupil horký kandidát na vítěze naší skupiny a to:

TJ Sokol Tišice - SK Slavia Praha  1 : 4  Těsně, ještě v kabině se ptám Pirese (fanda přažské Slavie) jaké pocity ho svírají, když bude hrát proti svému fandijícímu klubu. Odpověď byla jasná: pokud mají vyhrát, nebudou to mít zadarmo. :-) Před samotným hvizdem jsem pozoroval naše svěřence, zda tréma, či bojácnost z tak věhlasného týmu ovládne naší výkonnost. Nic podobného se nedělo, kdy Paci hned na konci první minuty perfektní přízemnou střelou k pravý tyči otvírá skóre v náš prospěch. Zaskočená Slavie se do našich řad pustila odhodlaně s velkým nasazením a několika pokusmi kominanční hrou, měla zájem ovládnout vývoj utkání. Rychlostně, obsazováním protihráčů a tvrdosti v soubojích vše zvládáme. Do páté minuty, než se soupeři povede vyrovnat máme tři krásné brejky, kdy můžem jít do trháku. Bohužel, míč (vel. 3 !!!, nechápu proč pořadatel použil takové velikosti) nás smolně neposlouchá a pokaždé se ve finalovce zamotá pod našimi nohami. S koncem desáté minuty hrajeme pořád nerozhodně 1:1, ale na začátku dvanácté min. se dopouštíme první hrubky v obraně, kdy dochází k nedorozumění mezi gólmanem Neuerem a zadákem Ramseym, nechávajíc si přednost, kdo míč dřív zahraje. Toho využije soupeř, kdy potrestá naše zaváhání, čímž dostává jednoduchým doklepnutím svůj tým do vedení. Škoda, že se takto vývoj utkání vyvýjel v náš neprospěch, proto i za mírného poklesu náladové bojovnosti všechno vrháme do útoku, snažíme se vyrovnat, čímž musíme oslabit naše zadní řady. Opět toho soupeř využije, kdy přečíslením střílí další dvě branky. Po utkání jsem v kabině zhodnotil tento duel, kdy všem dětem jsem tleskal za velice povedený, výborný výkon. Byl to hezký vyrovnaný duel, kdy zhruba v čase posledního dějství nikdo neznal jasného vítěze.

TJ Sokol Stodůlky - TJ Sokol Tišice  2 : 1  Ve druhém vystoupení proti nám nastoupil pro nás s velkou neznámou výkonostně dobře připravený tým. V éteru jsem hledal, zda nás štěstěna :-) opustí i v tomto utkání. Soupeř se na začátku jako první ujímá vedení. Nasazení je obrovské, útoky se střídají na obou stranách. Střelbu z blízka či dálky eliminují dobře připravení brankáři. Zdá se dle vývoje, že to bude jako v hokeji souboj gólmanů.  :-D V poslední šesti minutách máme více ze hry, Stodůlkám dochází dech, máknem na plné obrátky. Tím dosáhneme vyrovnání a v závěru smolně zahazujem tři jasné "tutovky". V tomto matchi se dopouštíme jen dvou hrubých chyb, kdy soupeř hladce trestá. Nevadí, jedem dál...

FK Admira Praha - TJ Sokol Tišice  2 : 1  Průběh a vývoj zýpasu byl na vlas podobný jako předešlý duel se Stodůlkami. Závěr - poslední minuty zcela ovládneme, Bohužel bez efektu. Zradí nás koncovka, kdy např. Terry přestřelí zblízka prázdnou bránu. Neva, prostě i toto se stane :-)

TJ Sokol Tišice - FC Viktoria Plzeň  4 : 2  Do čtvrtého dějství nastupujeme v obměněné sestavě. Fanda nastupuje hned od začátku na pravém křídle k Pacimu. Obranná řada Ramsey s Piresem budí i s klidnou tváří respekt. Holky: McJoly s Terry jsou  hned připravené k pokračování našeho kolotoče špičkového nasazení. Je to naše silná zbraň, jak překvapit kvalitního soupeře. Už před tutnajem, jsem z výběru plzeňského výběru při rozcvičování vypozoroval, že tento výběr bude pro nás těžkým oříškem. Hned v úvodě hrajeme skvěle, výborně napadáme, výtečně hrajeme pozičně. Klid a pohoda se nám vrátila na naše kopačky. V desátý minute vedeme o čtyři branky, kdy naše pravá strana s Fandou v útoku a Piresem v obraně trestají chyby Plzeňáků. Průběh matche je hraný v maximálním nasazení. Náš brankář Neuer se rozchytal, zabrání - chytá několik střel z dálky. Soupeř disponuje větším počtem hráčů na střídaní, kdy ke konci zápasu zvýší tlak do našich řad. Pouze dvěma brankami koriguje pro nich nepříznivý stav. Naše hra byla celkově lepší, rychlejší start na míč, vyhrané souboje, přesná muška rozhodla, kdo bude vítězem zajímavého duelu. Máme za sebou čtvrtého silného soupeře, v éteru vyzněla otázka, kolik sil nám zbývá v posledním duelu...

TJ Sokol Tišice - SK Union Vršovice  0 : 7  Pouze v malém počtu sedmi dětí, únava z předešlých zápasů nám neumožní navazovat na náš výkon. Soupeř je prakticky od šestý minuty ve všem o krok dál. Fyzičkou nestačíme, "máme odehráno", příště to veřte bude proti nim jiné :-) 

Na závěr hodnotím naše pojetí velice dobré. Koncovka nás zradila, hra nikoliv. Na tomto kvalitně obsazeném turnaji výšlap na bednu byl hodně blízoučko.  :-)


 

25.01.2015 - Milovice, turnaj roč. 2004

6. místo.

 SK Slavia Jesenice - TJ Sokol Tišice    2 : 0

 TJ Straky - TJ Sokol Tišice   3 : 0

 SK Horní Měcholupy - TJ Sokol Tišice   3 : 1  (Shimi 1)

 1.FK Příbram - TJ Sokol Tišice    7 : 0

 FK Tygři Neratovice - TJ Sokol Tišice   6 : 0

Hned ze začátku všichni dobře víme, že tyto zkušenosti hrát proti starším borcům časem zhodnotíme. Pro tento záměr a cíl se účastníme takových turnajů. Jako z předešlých turnajů pro roč. 04 jako i v tomto turnaji bude v mých poznámkach obsahovat naši výkonostnou vzestupnost.

SK Slavia Jesenice - TJ Sokol Tišice  2 : 0  Kdo čekal jasnou záležitost, že nás fyz. zdatnější soupeř doslova "zválcuje", by byl náramně zklamán. Před turnajem, stejně jako před tímto zápasem v našem prvním vystoupení moje instruktáž strategie :-) měla spíše hrát precíznou obrannou hru, a tím si vyzkoušet určité prvky. Našim pohybem a důsledním napadáním soupeře překvapíme. Nenecháme se hned obehrát, všichni kluci čekají na správný okamžik převzít, vybojovat míč. Plné nasazení nás nutí naše útočníky častěji střídat. Výtečně se vrací, celkem rychlostně stíháme. Ve druhý fázy utkání si vypracujeme několik hezkých šancí a v samotným závěru tři jasné "tutovky". Těsně před koncem se soupeř vymotá z našeho zámku, kdy po brejku druhou brankou zvyšuje své vedení. Škoda, po vyrovnaném utkání naše hra měla možnost získat bodový zisk.

TJ Straky - TJ Sokol Tišice  3 : 0  V dalším utkání přesně na vlas jako v prvním utkání hrajeme svoji hru. Tím tlak soupeře na nás nepřichází. Je to opět vyrovnané utkání, kdy naše šance neproměníme. Hrajeme vysokým nasazením, náš natrénovaný fyz. fond má ještě proti starším borcům z čeho čerpat. Opět, náš efektivita v koncovce ztroskotá, soupeř promění své možnosti. Náš gólman Neuer nemá tolik práce, ale tři "těžké" míče pouští do sítě.

SK Horní Měcholupy - TJ Sokol Tišice  3 : 1  Ve třetím pokračování hrajeme proti konstruktívnějšímu týmu. Úvod patří soupeři, ale za nepříznívého stavu v půlce zápasu Shimi hezkou "ránou" snižije na kontaktní branku. Tíme naše parta vycítí možnost vyrovnat jednobrankový deficit, čímž soupeře zatlačíme na jeho půlce. Opět jasné "tutovky" nevyužijeme, tělesně vysoký borec v bráně svůj tým podrží. Jak se říká "nedáš - dostaneš" bylo uplatněné i v této koncovce zápasu. Třetí brankou potvrzují měcholupští své vítězství. I tady se dalo bodovat. :-(

1. FK Příbram - TJ Sokol Tišice  7 : 0  Hrát proti favoritovi celého turnaje si vyžádalo změnu naší filozofie. :-) Po pravdě řečeno, z mého hlediska jsem na poprvé změnil celou strategii, byl jsem zvědav jak naši kluci zvládnou nové úkoly. Zde bylo jasné, že se proti příbramským budem po většinu zápasu jenom bránit. Máme za sebou tři těžké zápasy, t.j. s přestávkami 48 minut ve velkým nasazení. Po tomto zhodnocení bylo, kolik sil nám ještě zbývá hrát výtečně v obranný strategii. Prakticky 75% fyzičkou konkurujeme Příbrami. K závěru našim klukům "ztěžknou" nohy, kdy naše síť se vlní rychle za sebou. I když Neuer musí 7x lovit míč, dle mého hodnocení to byl jeden z nejlepších výkonů hraných na turnajích proti starším soupeřům. Všem našim borcům patří velká pochvala za odvedený výkon. Prozrazovat, co bylo naším cílem v tomto utkání nebudu ...  :-)

FK Tygři Neratovice - TJ Sokol Tišice  6 : 0  Nejen poslední utkání naší účasti, ale byl to i poslední zápas celého turnaje. Tři kluci naroz. 06 a Fanda 07, tři naroz. 05 včetně dvou nulačtyřek mají odehráno prakticky 60 minut hry ve velkém nasazení. Tím únava dala o sobě vědět. Zhruba prvních pět minut kontrujeme Neratovicím. Víc to nešlo... Veřím, že další utkání v plný síle proti bude jiný "level"...

I tento turnaj nám úkázal, že nabité zkušenosti jsou k nezaplacení. I když obsazujeme na takovýchto turnajích poslední místo, výsledky neřešíme, důležitá je hra a zábava z fotbalu. Výtečně zahrál Tůmič, Shimi a Neuer v bráně, stejně jako všichni naši svěřenci. Jen tak dál :-)


 

 18.01.2015 - Milovice, turnaj roč. 2006

4. místo

 TJ Sokol Tišice - TJ Sokol Libiš  0 : 3 (2x vlastní)

 FC Tempo Praha - TJ Sokol Tišice  0 : 4  (Terry 1, Ramsey 1, Paci 1, Pires 1)

 TJ Sokol Tišice - FK Dukla Praha  2 : 2  (Terry 1, Paci 1)

 TJ Sokol Tišice - SK Labský Kostelec  0 : 1

 TJ Sokol Tišice - FK Bohemians 1905 Praha  4 : 2  (Neuer 1, Mc Joly 1, Terry 1, Pires 1)

Nejlepším našim hráčem do ALL STAR teamu byl zvolen Fanda (Franta Korbel)

Týden poté, pro nás na stejném hřišti úspěšně odehraném turnaji pro roč. 05 nám v dalším programu našich přihlásených turnajů čekala další zkouška naší herní výkonnosti. Velkou zátěží před tímto turnaji bylo, jak si poradit se zraněním několika našich borců. Týden léčebních procedúr bylo krátkou dobou na stoprocentní zahojení bolestivývh šrámů z předešlého pětkovýho turnaje. No stejně pohoda a odhodlání (znáte děti jak to vnímají) bylo hlavním mezníkem pro naši účast na tomto turnaji. Dle rozpisu věhlasná pražská Dukla, nebo Bohemka, k tomu naši odvěký rivalové z mělnické okresu: Labský Kostelec či libišský Sokol včetně s ambicemi nabitý tým z pražského Tempa mělo být lahůdkou, pokoukáníčkem pro nedělní odpoledne. Kdo by později tušil, že to bude nesmírně vyrovnaný turnaj plný zvratů a do poslední minuty turnaje plný zápletek, by byl hrozně zklamán. V průběhu turnaje jsem zaslechl jednu z mnoha poznámek z řad obecenstva, že kdyby byl tento turnaj zařazen do všech sázkových kanceláří, by si i nejlepší tipér na světě vylámal zuby a proděl by i poslední trenky. :-D Málem vyprodaná Milton aréna v Milovicích, výtečná atmosféra fandů, skvělý dětský fotbal se spousty vstřelených branek, bravůrních zákroků brankářů, či pohotivých střelců a neústupních beků bylo hlavním poznatkem, že na tento turnaj se bude dlouho vzpomínat... Pro nás velkou neznámou bylo, jakou bude mít náladu p. rozhodčí, který pravidelně arbitruje na těchto turnajích, jinak skvělého pořadatele. Pevně jsem věřil, že před turnajem si nastudoval pravidla pro dětský fotbal. Snad...  Hned na záčátku nás v 1. matchi čekalo nabušené družstvo z Libiše.

TJ Sokol Tišice - TJ Sokol Libiš   0 : 3   Dle našich zdravotních problému byl záměr zachytit počátečný tlak soupeře. I když snaha je nás prokombinovat, velice dobře bráníme střed hřiště. Naše zajímavé akce končí neúspěchem, koncovka kolabuje. Chybí nám důraz a úplná bojovnost. V sedmý minutě se nám po nešetrném zákroku zezadu na achilovky zraní Pires, kdy p. rozhodčí, (nevím jak na to přišel) odpískal  k tomu proti nám přímí volný kop. Tím hádam "madam smůla" prokázala čest, koho bude doprovázet na turnaji. Z přímého kopu po naší dvojité teči vlastencem z našich dresů inkasujeme. Nálada tím poklesla, nic nám nezbývá jen kroutit hlavou. :-( Za okamžik soupeř vysokým míčem z dálky střílí branku druhou. Naši borci se následně semknou, snažíme se dát kontaktní gól. Paci trefuje pěknou ranou levou tyč, Fanda s Terry a napůl zdravým Piresem zahazují jasné tutovky. Jak se říká, "nedáš - dostaneš" netrvalo dlouho, kdy po další střele Libiše opět vlastencem, tečí z naší strany uzavíráme konečný stav našeho prvního vystoupení. Škoda, ten zápas nám nevyšel nad naše očekávání. Bylo nutné provést rozborku naší hry - reparát. Škoda našich zdrav. problému, mohl to být skvělý match.

FC Tempo Praha - TJ Sokol Tišice   0 : 4   Před tímto utkáním mi Pires opět hlásí problém s patou. Ten faul na něho byl velice ošklivý. No stejně zaujal místo v poli, v tomto boji. Na rozdíl od prvního utkání hrajeme velice dobře. I když Neuer ze začátku chytne tři těžké míče, našim bránění a obsazování přebíráme režii hry. Kombík na vychází, v jednoduchosti zdolávame pražslé Tempo. Tím byl doslova naplněn tzv.reparát z prvního zápasu. :-)

TJ Sokol Tišice - FK Dukla Praha  2 : 2   Konečně na nás čekal a proti nám stál konstruktívní manšaft z pražské Dukly. Jejich hra před našim soubojem byla na oko pohledná, kombinanční. O rychlosti ani nemluvím. :-) Neuer nás v prvních dvou minutách skvělé podrží, chytí jasné dvě tutovky Dukly. Ze strany soupeře bohudík bylo vše. Míč se na našich kopačkách uklidní, jak v rozehrávce tak i v rychlosti. Střílíme dvě hezké branky. Jsme o malý kousek lepším týmem. Škoda našich nevyužitých šancí, kdy mohl být soupeř na ručník. Velice dobře hrajeme pozičně a bojovně. Až v jedenácté minutě Dukla střílí kontaktní branku, čímž se vyhecuje k vyrovnání. Stejně pravě bojovností vyrovnáme hru, opět nebezpečně útočíme. Tesně před koncem se na naši škodu soupeři povedlo vyrovnat. Byl to jeden z nejhezčích zápasů turnaje :-)

TJ Sokol Tišice - SK Labský Kostelec   0 : 1   Libišský trenérský duet Standa Míšek a Míla Franz mi těsně před utkáním v derby oznámi, že mají do VIP lóže v předprodeji zakoupeny vstupenky :-D a tak nejen oni, ale snad všichni z obou táborů očekávají velice zajímavé utkání. Kostelečáci hned od první minuty se do nás vehementně pustí, čímž si vypracuje několik slibných možností. I s našim zdravotním problémem, kdy Paci s Piresem hrají na půl plynu, statečně čelíme mírnému tlaku. Ve třetí minutě se ujímá soupeř vedení, které si pohlídá iaž do konce zápasu. Škoda, že naše bojovnost a snaha o zvráceni zápasu nebyla zůročena nějakou tou brankou. Náš tlak v závěru na soupeře byl enormní, jasné šance nevyužíváme. Škoda, štěstěna nám nepřeje. :-( Nic nám nezbývá, jenom soupeři pogratulovat k vítězství. Naše sedmizápasová šntůra neporazitelnosti tím skončila. Škoda, začíná se  vše od nuly :-D

TJ Sokol Tišice - FK Bohemians 1905 Praha (07)  4 : 2  Máme za sebou čtyři těžké utkání, čímž musíme obměnit celou sestavu. Ramsey převezme brankářské rukavice, nezranění borci včetně našeho brankáře Neuera nastupují hned od začátku a prakticky celé utkání odehrají. Z naší strany to bylo hodně povedené utkání, kdy sestava ve složení Terry, Mc Joly, Patrik a Lumo s Ramsym v bráně prokázala své umění a zaslouženě vybojovala tříbodový zisk. No stejně i po tomto úspěchu nám nic nezbývá, než ochutnat hořkost bramborových medailí. Neva, jedem dál ... :-)

K závěru přidám jen kraťoučké zhodnocení. Všem aktérům patří maxim.pochvala za bojovnost a nasazení hrát i se zdrav. problémy hezký fotbal. Díkes našim rodičům za skvělou podporu a fandění. :-)


 

11.01.2015 - Milovice, turnaj roč. 2005

3. místo

TJ Sokol Tišice - AFK Pečky   0 : 1

TJ Sokol Tišice - Bohemia Poděbrady   2 : 0  (Pires 1, Shimi 1)

TJ Sokol Tišice - SC Xaverov   2 : 1  (Pires 1, Paci 1)

TJ Sokol Tišice - TJ Sokol Dolní Počernice   0 : 4  

TJ Sokol Tišice - TJ Sokol Libiš   1 : 1   (Fanda 1)

Nejlepším našim hráčem do ALL STAR team byl zvolen Pires (Matouš Trédl).

Po zimní prázdninové pauze nás v novém roce čekalo další pokračování turnajových zápolení. V éteru nastala otázka, jak skoro jednadvacetidenní přestávka zamáva s natrénovaným fyz.fondem z loňského roku, včetně sehranosti celé party našich borců. Hned ze začátku nás měl prověřit turnaj v Milovicích pro kateg. 2005. Dle přihlášených týmů na tento turnaj nabral na stupni atraktivnosti - středně těžký. :-) Naše neúplná sestava (absence našich hráček) s radostí vykročila do dalších bojů v roce 2015. Pro tento turnaj byli v nominaci vybráni ( 3 hráči roč. 2005, 4 hráči roč. 2006 a jeden roč. 2007). Dle přiloženého fota z leva do prava: Paci, Ramsey, Neuer, Pires, Maty, Fanda, Busy a Shimi. Další otázkou bylo, kdy se zhodnotí účast těchto hráčů na turnajích pro kateg. 2004, tudíž pro starší soupeře. Jedná se hlavně o získané zkušenosti a dovednosti. Málokdo tušil, včetně mně, že to bude právě (po účasti dvou rurnajů roč. 2004) v tomto turnaji...

TJ Sokol Tišice - AFK Pečky  0 : 1  O síle soupeře jsem věděl. S SC Xaverov byl horký kandidát na vítěze celého turnaje, což se i později potvrdilo. Naše prezentace hry hned od začátku nabrala na otáčkách. Hrajeme výborně, sehraně, zodpovědně a hlavně vyrovnaně. Skoro 13 min. je bezbrankový stav. Oba týmy se předvádějí v ofenzívě. Vypracujem si bez efektu nespočet brankových možností. Náš brankář Neuer naši partu podrží, chytá fantasticky. :-) Zdá se, že má dnes svůj den, což potvrdil i na začátku zápasu, kdy eliminoval několik jasných "tutovek". No stejně, po nešťastném odrazu a následné střele do poloodkryté brány musí jen jednou lovit míč z naší brány. Rychlostně včetně fyzičky stíháme a s blížicím závěrem snahou vyrovnat uzamkneme soupeře na jeho polovině. Byl to parádní výkon našich dětí a skvělý vstup do turnaje. Jen škoda, že se štěstěna přiklonila na kopačky soupeře. Tento duel si dle mého názoru zasloužil remízu :-)

TJ Sokol Tišice - Bohemia Poděbrady  2 : 0  Když jsem zaregistroval, že soupeř disponuje v zadních řadách včetně gólmana výškově (tělesně) zdatnějšími hráči, měl jsem obavu, zda naši útočníci zvládnou takové hráče přehrát. Parta kluků  z Poděbrad byla dalším kvalitní týmem, který se nás snažil přehrát. Zhruba před měsícem na stejném hřišti jsme s tímto týmem brankově neuspěli (prohra 0 : 2), ale herně velice dobře zvládli. I v tomto matchi velice dobbře navazujem na naši skvělou hru z prvního utkání. Skvěle napadáme, útočníci dobře napadají hokejovým spůsobem forčekingu. Soupeři nic nezbývá jen střílet z dálky a ze zoufalosti vysokými míčemi pod břevno uspět. Naštěstí ani jedna jejich střela nebyla přesná a co se vešlo mezi tyče, náš gólman Neuer chytil. Zhruba v 5. minutě Pires krásnou,umístěnou hlavičkou otvírá skóre a 11. minutě Shimi prudkou střelou k pravý tyčce potvrzuje náš první tříbodový zisk. Snaha zvrátit stav utkání ze strany z Poděbrad ztroskotala na našem skvělém výkonu.

TJ Sokol Tišice - SC Xaverov  2 : 1   Herní síla soupeře byla obrovská. :-) Zavítám do minulosti, kdy v předcházejících vzájemných zápasech nás soupeř ze Xaverova přehrál. Jak jsem již v úvodu vzpomněl, že naše získané zkušenosti z turnajů pro roč. 2004 jsou k nezaplacení, byli přesvědčivě v tomto zápase zůročeni. Ve zkratce zhodnotím, že náš výkon byl fantastický nebo heroický?  Byl to heroický výkon a to právem. :-) Paci na levém křídle skvěle pohlídal jejich nejlepšího hráče, přes kterého veškerá konstruktíva vznikala. Tento hráč se prakticky na nic nezmohl. S polečně s Fandou, Piresem a Busym v útoku skvěle napadali, výborné obsazování, nespočet vyhraných soubojů bylo otázkou, kdy se ujmeme vedení. Netrvalo to dlouho, kdy Pires technicky rozvlní xaverovskou síť. V zákulisí , v hledišti se čekal obrovský nápor do na našich zadních řad. Jenže naše parta byla proti tomu. Převážně se hraje ve středu hřiště, čímž tlak nepřichází. Z ojedinělé možnosti sice Xaverov dává vyrovnající branku nás to nepoložilo, dokonce zvýrazníme naši snahu získat další plný bodový zisk. Kluci máknou na maximum. :-) Po nehezkém faulu na Paciho se i sám postižený ujme k exekuci přímého kopu, kdy prudkou střelou střílí naši druhou branku. Bohužel touto střelou a jeho parádním gólem bylo jeho poslední vystoupení, kdy v půlce turnaje odstupuje z hry. Do konce zápasu scházelo odehrát dvě minuty, střídající náš nejmladší hráč Fanda výtečně zastoupil Paciho na jeho postu. Bylo to z naší strany výtečné herní podání. Kluci šli na doraz, nechyběla bojovnost, sehrannost a hlavně každý hrál pro svůj tým. Tím mi nastala těžká volba či mi zamotala hlava, koho zvolit do výběru ALL STARS teamu. Nejraději bych tam zvolil všechny, protože všichni si to zasloužili...  :-) I když doposud výtečného p.rozhodčího mi nenáleží soudit za jeho výroky, neodpískané fauly na naše hráče byli enormní. Proto si z tohto zápasu taky odvážíme několik bolestivých šrámů. :-(  Šance na zajímavé umístění byla obrovská, proto jsem začal hledat v Milovicích ozdravního šamana :-)

TJ Sokol Tišice - TJ Sokol Dolní Počernice   0 : 4   Do dalšího dějství musíme obměnit sestavu. Paciho táta dělá co může, léčebné procedúry nezabírají. K tomu nás v předešlých zápasech po fantastickém zápasu stálo hodně sil. I když možná k tomu přispěla vánoční pauza. Bolestivé grimasy u ostatních borců bylo jasným znamením, že zdolat tohoto soupeře bude nelehkým úkolem. I když si vypracujeme několik hezkých kombinací, branky nestřílíme, "štěstěna" je nám odkloněna. Celkově herně nenavazujeme na předešlý výkon. Škoda, jedem dál...  tím se zamotala výsledná tabulka pro umístění. V posledním duelu nám stál v cestě, nabitý s ambicemi, tým ze Sokola Libiš. Na druhé místo nám jako před měsícem na chlup přesně stačilo Libišákům nadělit brankové hody, čiže klasickou nákládačku :-D, remíza stačila na bronz, prohra - naše pojídaní bramborových lupínků. :-) Rival z okresu o našich zdravotních problémech ví, musíme společně něvo vymyslet...

TJ Sokol Tišice - TJ Sokol Libiš   1 : 1   Jako hladoví vlci se Libišáci hned od začátku pouští do našich zadních řad. Nedávají nám prostor něco vymyslet. Pravděpodobně vzorově plní taktické pokyny skvělého trenéra :-D Prvních pět minut statečně vysoký nátlak soupeře odvrácíme. Ramsey svým tělem se neustále vrhá do střel, Shimi s Matym jako všichni hrají na doraz. Útočníci Fanda, Pires, Busy poctivě se zapojují do bránění - zraněný Paci všem chybí. Skvělý Neuer chytá výtečně. I když v šestý minutě musí vylovit míč z vlastní sítě, nás to nakopne pro obrat vývoje zápasu. V hledišti se probudí naš fan klub. Je to rýchlá reakce na fandění z libišské tábora. Od borců z Bohemie Poděbrad je v éteru slyšet fandění "Libiš, Libiš." :-) Jde jim - pokud nás Libiš zdolá, mají bronz :-( Po našem brankovém deficitu zhruba v polovině naše vyčerpaná parta semkla, hru srovnala a postupně převzala režii hry, čimž se častěji dostáváme před bránu soupeře. Náš Fanda (nejmladší hráč celého turnaje roč. 07) vycítí šanci, skvěle zastoupit o rok staršího spoluhráče Paciho. Rychlostně vybavevený, průbojný se statečně pouští do libišských beků. Společně s Busym nebo po vystřídání s Piresem a dokonce i se zadákem Matym se všichni dostávají do jasných "tutovek". Škoda, šance nevyužity až na jednu, kdy Fanda svoji nechytatelnou dělovkou chladnokrevně, bez lítosti málem roztrhá libišskou síť. Tím hukot fandění  nejen libišských, ale i poděbradských hlasivek utichl. V hale je slyšet jen ohromné " TIŠICE, TIŠICE a potlesk z našeho tábora. Za to Vám mnohokrát děkujeme. Sláva, zaslouženě máme bronzové medaile, i když ke zlatým to bylo hodně bllizoučko :-) V posledních dvou utkání naši jako z westernovýho filmu "Sedm statečných" včetně zraněného Paciho si právem zaslouží obrovskou pochvalu a uznání. Kromě trenéra Libiše, málokdo věděl, že proti nim hrají o dost mladší tišické děti...  :-)


 

14.12.2014 - Milovice, turnaj roč. 2004

6.místo.

FK Viktoria Žižkov - TJ Sokol Tišice   5 : 1  (Bruno 1)

TJ Sokol Tišice - SK Union Vršovice   0 : 5

FK Admira Praha - TJ Sokol Tišice   4 : 1  (Shimi 1)

AC Sparta Praha (dívky 03) - TJ Sokol Tišice   1 : 0

TJ Sokol Rovensko p.Tr. - TJ Sokol Tišice   7 : 1  (Bruno 1)

http://nasturnaj.cz/14-12-2014-milovice/

Zahrát si fotbal, změřit si svoji výkonnost proti starším a zkušenějším borcům nám dávají tyto turnaje nenahraditelné zkušenosti. Na počítadlo brankostroje v naší síti nehledíme, důležité je to, co se odehrává na hřišti. :-) Tentokrát v sestavě máme tři hráče naroz. roč. 06, tři  roč. 05 a tři roč. 04.

FK Viktoria Žižkov - TJ Sokol Tišice  5 : 1   Proti silnému a později favoritovi na vítěze celého turnaje náš vstup do utkání byl znamenitý. Výborný Bruno ve třetí minutě krásnou přízemní střelou k levý tyči otvírá skóre. Žižkováci jsou zaskočeni naší hrou, máme dobrý pohyb, souboje neprohráváme. Kluci - Shimi s Adamsem v obraně pracují bez chyby. O dva roky mladšímu Pacimu hrající na pravém křídle jeho strážce rychlostně nestíhá. Bohužel později ho nakopnutím zraní. Neuer v bráně chytá pozorně. Naše zahajovací sestava hraje fantasticky. Škoda v náš neprospěch, naše vyložené tutovky neproměníme. Po vystřídání naše druhá formace tolik nenavazuje na výkonnosti, Viktoria toho využije, čímž otáčí vývoj zápasu. V posledních minutách opět nastupuje odpočatá formace, snaží se o zdramatizování vývoje, jenže Paciho zranění nám to neumožní. Po rozpravě s trenérém Žižkova, bylo to hezké, hodně povedené a vyrovnané utkání. Když jsem oznámil, že proti ním hráli naše "šestky a pětky", kroutil hlavou :-)

TJ Sokol Tišice - SK Union Vršovice  0 : 5   Náš masér Paci st. dělá co může, nedaří se mu dát Paciho do pořádku. Ozdravné procedůry nepomáhají, proto musíme přeskupit sestavy. V tomto matchi nenavazujeme na naši hru se Žižkovem. Hrajeme chaoticky, bez nápadu. I když zabojujem, dostáváme " hloupé" branky, které nám na náladě nepřidají. Toto utkání bylo značně nepovedené. Pokec v kabině je nutný, čekal nás další silný soupeř...

FK Admira Praha - TJ Sokol Tišice  4 : 1   Vše bylo projednáno, rozebráno - domluveno. Před tímto duelem si Paci obouvá kopačky, snad to půjde a zkusí. Začínáme opět velice dobře. I když Admira dává úvodní branku, Shimi skoro od půlky hřiště nechytatelnou "dělovkou" stav plichtí. Do další fáze zabere i druhá formace v sestavě (Maty s Ramsym v obraně a Tůmič s Busym v útoku). Často se dostáváme na půlku soupeře, kde zamotáváme Admiře hlavu. Jejich brankář má plné ruce práce, kdy se často překonává, čímž podrží svůj celek. Naše hra je opět výtečná, v samotném závěru máme na víc. Škoda, jak se říká. "Nedáš - dostaneš" :-( Z brejků inkasujeme tři branky. Opět chválím všechny za svůj výkon. Výborný výkon v bráně předvedl náš gólman Neuer. Tady se dalo, stejně jak se Žižkovem bodovat. :-)

AC Sparta Praha (dívky 03) - TJ Sokol Tišice  1 : 0    I když dívčí, stejně věhlasný tým z Prahy nám stál v další cestě. Co vymyslet na výtečné jedenáctileté holky? Tělesně - výškový rozdíl byl značný. O rychlosti ani nemluvím. Určit diagnózu bylo nelehkým úkolem, jak se rozhodnout. Diagnóza byla v napadání, hrát výtečně na pozici, nedání prostor pro klidnou rozehrávku. Hra v úvodu je vyrovnaná. Dostáváme se na dostřel, máme několik možností vstřelit branky. Postupem času Sparťanky přejímají taktovku, čímž se většinou bráníme. Neuer chytá opět znamenitě. No stejně jedna z mnohých střel proniká za brankovou lajnou. Škoda, tady se dalo taky bodovat :-) Byl to na fyzičku těžký zápas, který nás stál hodně sil.

TJ Sokol Rovensko p. Tr. - TJ Sokol Tišice   7 : 1    Poslední vystoupení v turnaji nám hodně nevyšlo. Kulhající  Paci po pár vteřinách odstoupil ze hry. Soupeř byl ve všem lepší. Náš pohyb byl chaotický, zmatený. Pravděpodobně duel se Sparťankami a nejen s nimi nás stál hodně sil. Určitě někdy s nimi v příštím roce, byl to náš poslední zápas v tomto roce, budeme hrát jiný LEVEL. " :-)


 06.12.2014 - Milovice, turnaj roč. 2005

3. místo.

               Společné focení s holkami - FC Dobrovíz (04)

Nominace: Neuer, Shimi (C), Terry, Pires, Paci, Fanda, Busy, Ramsey, Maty.

TJ Sokol Tišice - FC Dobrovíz (dívky 04)   2 : 0  (Fanda 1, Pires 1)

TJ Sokol Tišice - Bohemia Poděbrady   0 : 2

TJ Sokol Tišice - SC Xaverov   0 : 5

TJ Sokol Tišice - FK Mladá Boleslav   0 : 5

TJ Sokol Tišice - TJ Sokol Libiš   8 : 1  (Terry 4, Paci 2, Fanda 1, Pires 1)

Nejlepším našim hráčem do "ALL STAR Team" byl zvolen Busy (Matěj Bušek)

http://www.fsmilovice.cz/clanky/rocnik-2005-6.12.2014.html  

Po dalším týdnu nás v Milovicích čekal další turnaj pro roč. 2005. Hned v úvodu turnaje nám los dal prokázat naši hru, kdy proti nám postavil tým holek z ....

TJ Sokol Tišice - FC Dobrovíz (dívky 04)  2 : 0  Když jsem před zápasem zaregistroval, že proti nám nastupuje fyzicky i výškově zdatnější soupeř, hledal jsem cestu, co vymyslet na sehranou partu holek. Úvod zápasu zvládame na výbornou, rychlostně se vyrovnáme, velice dobře bráníme. Útočíme po lajnách, čímž se snažíme soupeře rozthat. Tím dostáváme více prostoru před brankářkou. Pires s Fandou krásnými střelami k tyči potvzují první zisk tří bodů. Výborně nás podržel v bráně Neuer a v obranných žadách naši beci Ramsey,Maty a Shimi. Naše jediná hráčka Terezka chtěla ukázat, že proti o dva roky starším umí zahrát, čímž dokázala několika slibnými akcemi před bránou. Bohužel, její levačka jí neposlouchala... no stejně, její strážkyně měla co dělat, aby jí stačila. :-)

TJ Sokol Tišice - Bohemia Poděbrady  0 : 2  Máme mladší tým než soupeř. V našem výběru jsou jen tři borci naroz. roč. 05. Hrajeme výborně. Jsme lepší v kombinaci, ale zakončení v nespočet vypracovaných čancí se nám smůla lepí na paty. K tomu dostáváme dva "hloupé" góly. Škoda... :-(

TJ Sokol Tišice - SC Xaverov  0 : 5  Před týdnem s tímto soupeřem byla naše hra značně vyrovnaná. Teď si vybíráme černou čtvrťhodinku. Kupíme chybu za chybou, nastává pokles a chaos ve všech řadách včetně brankáře. Věřte, že po zápase bylo pořádné dusno v kabině :-D

TJ Sokol Tišice - FK Mladá Boleslav  0 : 5  Proti nám stál favorit na vítěze celého turnaje. Zbaven respektu proti tak silnému soupeři nám naše hra neutrpěla na výkonnosti. Naše hra je fantastická. I když zhruba ve třetí minutě dostáváme branku, nás to nepoložilo, snažíme se srovnat výsledek. Často hrajeme na půlce soupeře, kde si vypracujeme bez úžitku značný počet šancí. Celkově hrajeme vyrovnaně, no stejně v posledních čtyřem minutách kupíme chyby, které soupeř trestá. U když konečný stav tomu nenasvědčuje, byl to hezký, vyrovnaný zápas. Co bylo pak v kabině? Pochvala všem zůčastněným borcům :-)

TJ Sokol Tišice - TJ Sokol Libiš  8 : 1  Parta holek na své výkonnsosti zabrala, čímž se vývoj tabulky zamotal. Ve hře pro nás bylo zisk bronzových medailí. Náš prvňák Fanda mi hlásí: "Honzo, musíme vyhrát na skóre o pět gólů" :-) Moje odpověď zněla pro všechny, "hrajte tak, jak nejlíp umíte". Naše snaha zdolat našeho rivala z okresu nabrala na obrátkách. Prakticky v ničem nám nestačí. Hrajeme perfektně jak na křídlách tak i v obraně. Od dalšího přídělu branek v libišské síti zabránila jen "štěstěna" :-) Vše se povedlo, máme bronz  :-) 

 


 

29.11.2014 - Milovice, turnaj roč. 2005

6. místo.

Nominace:   Neuer, Shimi (C), Maty, Busy, Fanda, Pires, Rosťa, Terry. 

TJ Sokol Tišice - FK Admira Praha    2 : 2 (Pires 2)

TJ Sokol Tišice - Bohemians Praha 1905 "A" ( 06)   1 : 2 (Rosťa 1)

TJ Sokol Tišice - FK Mladá Boleslav   0 : 3

TJ Sokol Tišice - SK Úvaly   0 : 3

TJ Sokol Tišice - SC Xaverov   0 : 2

Po týdnu v zajímavě obsazeném turnaji pro roč. 2005 na nás čekala další zkouška našich herních kvalit. Z celkového počtu osmi dětí se náš výběr se zkládal z 50 % hráčů narozených roč. 05 a 50% hráčů roč. 06,07.

TJ Sokol Tišice - FK Admira Praha  2 : 2  Náš úvodní start byl raketový. Hezky z ostra naše nasazení prokazuje dobrou taktiku na výborného soupeře. Nepouštíme soupeře do vyložených šancí. Zároveň v útoku Pires po boku s Terezkou dvěma střelami nás dostáva do dvoubrankového vedení. Hrajeme výborně jak v obraně tak i v útoku, kdy se nám daří soupeře přečíslit. I když fotbal jako hra nemá někdy logiku, Admira po šťastných brankách stav plichtí. Škoda, plný bodový zisk nám těsně unikl...

TJ Sokol Tišice - Bohemians Praha 1905 (06)   1 : 2  Kvalita soupeře nám byla od začátku hned známa. Série kombinací, koordinace hráčů, celková souhra celého týmu. Po těchto faktorech úvod zaslouženě patřil soupeři. Jelikož náš výběr se skládal z poloviny dětí roč. 06, měl jsem v úmyslu převážně porovnat hru našich borců se věkově stejným soupeřem. Zhruba v polovině utkání naše snaha srovnat výkonnost přinesla ovoce, kdy Rosťou dávame na kontaktní gól. Škoda v závěru, štěstěna nám nepřála, mohlo to být zajímavější. No stejně, soupeř si zasloužil vyhrát. Výborně zachytal Neuer a zahrála v poli Terezka.

TJ Sokol Tišice - FK Mladá Boleslav  0 : 3  Naše síla v tomto matchi byla hlavně v bránění. Soupeř nás převyšoval v mnoha bodech. Tento zápas se nám hodně nepovedl, kdy k tomu přispěla i naše smůla k zakončení brankových možností. Prohrát jen o tři branky s výborným soupeřem, to pro nás není ostuda.

TJ Sokol Tišice - SK Úvaly  0 : 3  Tento match byl na vlas podobný jako předcházející s M. Boleslaví. :-(

TJ Sokol Tišice - SC Xaverov  0 : 2  V kabině bylo rozebráno prakticky vše, co děláme špatně. Naše poslední vystoupení v turnaji bylo něco jako herní reparát. Začátek v tomto utkání začínáme svižně, tím soupeře zcela zaskočíme. Dobře běháme a střílíme z každé pozice. Naše střely končí v rukavicích výborného brankáře nebo na tyčích. Dlouho se hraje bez branek, herně se vyrovnáme, kdy často uzamkneme soupeře na jeho polovině. I když inkasujeme branku a v posledních vteřinách druhou, náš výkon si zasloužil bodový zisk. 

I tento turnaj nám ukázal, jako cestou se vydat, co v trénincích děti naučit. Hlavním cílem bylo získat zkušenosti. Náš druhý po Bohemce nejmladší tým v turnaji až na několik vynímek dle mého hodnocení nezklamal. Výborný výkon v bráně předvedl Neuer a v poli Terry s Piresem. Své maximum ukázal Shimi.     

 


 

22.11.2014 - Milovice, turnaj roč. 2004

6. místo

Nominace: Ramsey, Shimi (C), Tůmič, Adams, Bruno, Maty, Busy, Paci, Pires,

Pepé, Neuer. 

TJ Sokol Tišice - SK Praga Praha (05)  0 : 3

TJ Sokol Tišice - FK Mladá Boleslav  0 : 7

TJ Sokol Tišice - Bohemia Poděbrady  0 : 4

TJ Sokol Tišice - FK Brandýs-Boleslav  1 : 2  (Paci 1)

TJ Sokol Tišice - AFK Pečky (05)   2 : 3  (Pires 1, Paci 1) 

Nejlepší brankářem turnaje byl pořadatelem zvolen náš Ramsey (Tomáš Jablončík).

Nejlepším našim hráčem do "ALL STAR Team" byl zvolen Shimi (Šimon Sosnovec)

Před turnajem panovala otázka, jak asi dopadne v premiéře náš značně mladší tým v turnajích proti starším, desetiletým borcům. Ůkolem bylo hlavně hned napoprvé posbírat co nejvíc zkušeností, porovnat naši práci v oddíle a zahrát si hezký fotbal. Před odjezdem do Milovic panovala velice dobrá nálada, neboť o celkový výsledek či umístění vůbec nešlo. Náš výběr byl složen ze tří hráčů roč. 04, čtyř hráčů roč. 05 a čtyř borců roč. 06. Náš nejmladší talenťák Fanda roč. 07 zůstal pro zvýšený počet bacilů ležet doma. V bráně dostal ode mně důvěru Ramsey (06), čímž se stal nejmladším brankářem turnaje pro roč. 04. Odbitou devátou dopolední hodinou proti nám nastoupila pro nás neznáma:

TJ Sokol Tišice - SK Praga Praha  0:3  Od zahájení utkání nezačneme špatně. Dobře vykryváme každou pozici, dobře obsazujeme. Paci na na svém postě narazí na velice hbitého a technického hráče. Při prvním souboji hned pochopí, jak na něho vyzrát čímž eliminuje jeho akce. Nenechá se hned vyprovokovat, dostáva borce často pod tlak. Bylo hned znát s režie hry soupeře, že spoléhají na výkonnost pouze  na tohto borce. Naše šance nevyužíváme, soupeř trestá naše chyby. Třetí "neš'tastnou" branku v Ramsyho síti patří do řady tzv. "přihlouplých". Neva i to se stává, jedem dál.

TJ Sokol Tišice - FK Mladá Boleslav  0:7  Pocit zaleknutí a chaos ovládne naši hru. Respekt před soupeřem je značný. Soupeřovi vychází prakticky vše na co šáhne. I když do několika šancí se dostanem, nula pořád svítí na ukazately. Tento duel na úpně nevyšel a tak po odchodu z hřiště nás v kabině čekal vážný pohovor a rozbor předešlých zápasů. Pokleslá nálada věštila, že dnes nebude to "pravé ořechové", že náš tišický fotbálek si nenajde své místo. Vše bylo vysvětleno, vše bylo pochopeno a hlavně našim dětem se věřil, že k obratu herních kvalit dojde   :-)

TJ Sokol Tišice - Bohemia Poděbrady  0:4  Jakoby pokropeny "živou vodou" začínáme velice ofenzívně. Naše hra má spád, čímž soupeř musí jít na nejvyšší stupeň. Skoro 10 minut se hraje bez branek. I když naše síť se několikrát rozvlní, postupně vystrkujem "růžky" :-) Po závěrečném hvizdu bylo ve tvářích našich svěřenců hned znát, že za svůj výkon se nemusí stydět a hlavně si tento turnaj začínají užívat. Další soupeřem byl zatím suverén a horký kandidát na celkového vítěze turnaje - Brandýs. Nikdo v zákulisí netušil, že výborný soupeř se bude bát o výsledek a tím ztrátu bodů na svém kontě.

TJ Sokol Tišice - FK Brandýs / Boleslav  1:2  Po další přestávce v kabině bylo opět vše vysvětleno, kde máme mezery, kde rezervy  a čeho se vyvarovat. Byl to pro nás nelehký úkol, zastavit rozjetého soupeře. Před zahájením ve tvářích našich hráčů nervozitu by jste hledali marně. Utkání začalo hned z ostra. Přitrdíme férově v osobních soubojích, čímž často získáme spoustu míčů. Únava z předešlých matchů není vůbec znát. Naše křídla se zapojují do obranných činností, obrana funguje pozorně. Ramsey v bráně kouzlí svými zákroky jako Hašek na olympiádě v Naganu. Sopeř jen kroutí hlavou, co všechno pochytal. :-) Útoky se střídají na obou stranách. Brankář Brandýsa je pozorný. I když nám Brandýs střílí druhou branku, v zápětí dávame v turnasji naši první a tím i kontaktní v tomto utkání. V závěru máme ještě něcelé čtyři minuty do konce, na soupeře zatlačíme a tím přebíráme otěže událostí. Škoda, že štěstěna nám byla odvrácena, bylo by to zajímavější. :-) Byl to dle hodnocení vyrovnané utkání. Naše hra měla jiskru, náboj a kvalitu. Proto náležitě patří všem maximální pochvala za snahu úkazat  všem v zákulisí, že nepatří mezi výkonostně slabé týmy.  :-) Skupinka borců z Mladé Boleslavi nám hodně fandila, čímž doufala, že toto utkání v jejich prospěch zvládnem. Zato jim děkujeme :-)

TJ Sokol Tišice - AFK Pečky (05)  2 : 3  Tento duel bych hodnotil jako na vlas podobný s předešlým výkonem s Brandýsem. Hrajeme dobře, kondičně stíháme. Jen bylo na škodu, že nám "štěstěna nepřála vstřelit několik branek. Bylo to vyrovnané utkání.

Zejména druhou polovinu turnaje z našeho podání hodnotím jako velice povedený. No stejně se máme ještě co učit, abychom se vyrovnali s týmami z horních pater. O svých mezerách víme, postupem času napravíme. Takové zkušenosti hrát v turnajích proti zkušenějším, starším dětem jsou k nezaplacení. I když je Ramsey (06) hráč - zadák v poli, v roli brankáře podal své maximum, čímž zaujal svými zákroky obdiv spoustu lidí jak z řad ostatních trenéru tak diváků. Pořadatelem byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje. :-)

Neva, medaile nemáme, o tom nám vůbec nešlo. Ani po tomto turnaji, smutek ani zklamání z posledního místa v očích našich borců ztěží najdete...  :-)


 

16.11.2014 - Milovice, turnaj roč. 2006

2 místo.

 Nominace:  Neuer, Mc Joly (C), Terry, Pires, Ramsey, Fanda, Paci.

 09:34  TJ Sokol Tišice - SK Labský Kostelec   4 : 0  (Paci 3, Fanda 1)

 10:08  TJ Sokol Tišice - Bohemians Praha 1905  3 : 1  (Paci 2, Terry 1)

 10:42  FC Mělník - TJ Sokol Tišice     3 : 2   (Fanda 2)

 11:33  TJ Březíněves - TJ Sokol Tišice     2 : 2   (Fanda 1, Terry 1)

 12:41  TJ Sokol Tišice - TJ Sokol Libiš   1 : 0   (Terry 1)

 Nejlepší útočníkem turnaje byla pořadatelem vyhlášena naše Terry (Terezka Krajčová).

 Nejlepším naším hráčem do "ALL STAR Team" byl zvolen Ramsey (Tomáš Jablončík).

Opět stará, známa cesta do Milovic, opět čas plejád zimních turnajů, opět ta fantastická atmosféra turnajových zápasů, kde naši borci v zelenobílých dresech či fandové prožijí nespočet herních - dramatických zápletek až do poslední vteřiny, radostí z hezké hry, z výhraných zápasů či smutku z neúspěchu. Nespočet natrénovaných minut a odehraných přáteláčků nám, pevně doufám :-) napomůže k důstojné prezentaci tišické, dětské kopané. Hned na úvod nás čekala v "derby"první zkouška a to tým odhodlaný nám vrátit několik proher.

TJ Sokol Tišice - SK Labský Kostelec  4 : 0  Hned z úvodu vysokou laťkou nasazení ovládame celé hřiště, pozorně bránime střed hřiště čímž soupeře nepouštíme na dostřel Neurové brány. V druhé polovině spíš tréninkovým tempem hravě dohrávame toto utkání, ve kterém od jasného debaklu zachránila suprová brankářka soupeře. Výborný vstup do turnaje nám mělo napomoci do dalšího dějství za úspěchem. V cestě nám stál klokan z pražských Bohemians 1905...

TJ Sokol Tišice - Bohemians Praha 1905  3 : 1 Od prvního hvizdu po deseti vteřinách trefujeme první břevno. A za další minutu druhé. Průběh utkání bylo jako to předešlé jenom s tím rozdílem, že se soupeři svoji bojovností vícekrát dařilo proniknout za naše záda. Hrajeme výborně, bezchybně a hlavně v pohodě, čímž si vydobíme u soupeřů respekt. :-) Kdo nám to zhatí? Uvidíme po patnáctiminutové pauze.

FC Mělník - TJ Sokol Tišice  3 : 2  Hra začíná vyrovnaně. Vypracujeme si několik slibných šancí, ale bez efektu. I když máme mírný tlak, Mělník střílí první branku. Stejně nás to nepoložilo, "máknem "na plné obrátky. Soupeř zoufale brání, ale nestačí mu to. Za okamžik srovnáváme a o chvilku se ujímáme vedení. Naše nasazení nás v tomto třetím zápase na pár minut vysílilo, musíme "vydejchat", což soupeř využije tohoto okamžiku a po dvoch chybách naše gólmana v rozehrávce, kdy vysokými střelami z dálky srovnává a následně se ujímá vedení. Do konce matche ještě zbývá několik minut, kdy naše bojovnost dá najevo, kdo bude pánem hřiště. :-) Bohužel šance neproměníme, soupeř z Mělníka si bere náš skalp. No stejně, velice chválím naše děti za hezký fotbal a svůj výkon. Neva, jedem dál... Dle pořadatele, to byl zatím nejhezčí zápas. Dle mně, ten měl ještě přijít. Né teď, čtvrtý ale náš poslední...

TJ Březíněves - TJ Sokol Tišice  2 : 2  Soupeř nás od začátku zaskočí dvěma brankami. Nehrajeme v pohodě. Nastává kraťoučká skřeč všech borců. Zhruba v páté minutě dochází zlom, opět bojovností otáčime vývoj zápasu, brzy srovnávame a závěru na straně soupeře stojí už jen stojí "všichni svatí" :-) I tato plichtička nám stačila na hezké umístění. Gold to nebude, ale silver máme na dosah. To nám chtěla překazit pro nás stará, známá libišská parta.

TJ Sokol Tišice - TJ Sokol Libiš  1 : 0  Tomu matchi bych dal název, jak náš Neur vychytal libišáky. :-D Už při rozvičce a společném pokecu dětí obou stran bylo hned znát, že vyhecovanost nabrala své maximální obrátky. Jediný ohlas či úkol dle tabulky zněl ze strany libišského tábora. "Na stříbro nám stačí i plichta". Zde jsem se zamyslel, co proti nám chtějí vymyslet. "Nechat původní rozestavění nebo naše borce prohodit ?" Těsně před výkopem jsem je prohodil. Pires s Terry křídla a za beky dal Paciho s Ramseym. Další otázkou bylo, zda nám vystačí natrénovaná fyzička. A veřte, že stačila. :-D Začínáme velice dobře. Výborně bráníme, hrajeme pozičně. Paci svoji rychlostí stačí odebírat míče z libišských kopaček. Ramsey jako rozehrávač dáva našim křídlům přesné míče, kdy naše Terry pohotovou levačkou na vzdálenou tyč otvírá skóre. :-) Soupeř se stejně nevzdává. Pires s Terry z útoku se zapojují do obranných činností. Stálo jich to hodně sil a proto střídači Mc Joly s Fandou se zapojují do útočení. Jejich vyčerpaná obrana má co dělat, náš výkon nepolevuje. V závěru máme výhodu pokutového kopu, ale Paci spíš únavou zahazuje možnost k brankovému odskoku. Náš gólman Neur chytá bravůrně a úplně v závěru, jen několik vteřin po třech následných dorážkách, třema "robinsonády"vyškrábne čisté tutovky Libiše. I když byl náš Ondra po nemoci, ze svého umění nic nezapomněl a jako správný parťák podržel svůj tým. Za to mu všichni poděkovali. Byl to výborný zápas, plný napětí až do poslední minuty. Naše hra byla lepší, plný bodový zisk byl právem připočten na náš účet. Teď se nám houpou stříbrné medaile :-) Byl to hezky odehraný turnaj. Opět jsou naše děti fotbalově zkušenější. A hlavně, že jich to náramně bavilo.

Naše Terry byla pořadatelem vyhlášena nejlepší útočníci a Ramsey byl zvolen do ALL STAR týmu. Gratulujeme :-)

Děkuji dětem a rodičům za hezké fotbalové dopoledne :-) Holky a kluci, bylo to supr. Trenér Honza.


28.10.2014 -  Zdětín, turnaj roč. 2006 a ml.  sk. "A" 

1. místo.

Nominace:  Neuer, Mc Joly (C), Paci, Terry, Pires, Harry, Ramsey, Fanda

08:30   FK Viktoria Žižkov - TJ Sokol Tišice     3:4  (Terry 2, Paci 1, Pires 1)

09:42   TJ Sokol Tišice - SKJ Junior Žatec      4:5  (Paci 4)

10:54   FK Admira Praha - TJ Sokol Tišice      0:2  (Fanda 1. Pires 1)

11:48   TJ Sokol Tišice - SK Labský Kostelec  3:0  (Paci 2, Fanda 1)

12:24   TJ Sokol Tišice - SK Slavia Jesenice    5:2  (Paci 4, Terry 1)

Nejlepším střelcem turnaje vyhlášen Jan Pasovský (Paci) - 13 branek.


Umístění ve skupině "A":  1. TJ Sokol Tišice, 2. SKJ Junior Žatec, 3. SK Labský

Kostelec, 4. FK Admira Praha, 5. FK Viktoria Žižkov, SK Slavia Jesenice.

Umístění ve skupině "B":  1. SK Úvaly, 2. TJ Sokol Libiš, 3. FŠ Most, 4. FK Čechie Kralupy,

SK Union Čelákovice, 6. SK Dolní Chabry. 

Finále:

TJ Sokol Tišice - SK Úvaly

4 : 2

Branky: Paci 2, Fanda 1, Pires 1

Již dobrá nálada na srazu věštila, že to bude pro náš výběr zajímavý den. :-) Rtuť teploměru jemně ukazuje rysku nad nulou, slunečné paprsky ještě schované někde za obzorem u Košic na Slovensku :-D , opepřilo toto svátečné ráno v den státního svátku.

Po příjezdu, věřte, nikomu se nechtělo výlezt z vytopených aut naší početný kolony. Britské deštivé klima již máme za sebou, tak ještě to studené, hmlisté či sibiřské nás čekalo k ověření našich herních kvalit. Dle rozpisu nás čekal hned první duel a to s :

TJ Sokol Tišice - FK Viktoria Žižkov 4 : 3. - před zápasem ztuhlé svalstvo našich dětí potřebujeme dostat do provozní teploty, a tak Terezka rozvičkou zahřeje naše "motory" v nohách do správnych otáček. A veřte, udělala to velice OK  :-) Než se soupeř ze Žižkova probral, za pár minut našim ukázkový nasazením prohrával o čtyři branky. I sice v závěru přišel nápor do našich zadních řad, (k tomu naše vlastní branka), první tři body jdou na náš účet. Paráda...

TJ Sokol Tišice - SKJ Junior Žatec 4 : 5. - naše první a poslední prohra na turnaji. Na oplátku teď soupeř ze Žatce za 5 minut hry svým nasazením nás dostáva do tříbrankového deficitu. Naše zkušenost otáčet vývoj utkání se nám vyplácí, pořádně zabojujem a stav těsně před koncem zplichtíme na 4:4. No stejně úplně těsně před závěrem inkasujeme "nešťastnou branku". Byl to zatím, dle mého názoru, nejlepší match v naší skupině vůbec. :-)

TJ Sokol Tišice - FK Admira Praha 2 : 0. - Silná Admira se nám postavila do další cesty za obhajobou 1.místa z turnaje v Kochánkách, které se odehrálo dne 6.9.2014 u stejného pořadatele turnaje. Precíznost hry, výborný výkon brankáře a souhra našich borců byla hlavním klíčem ke zvládnutí tohto duelu. Připomínám řádění našich holek (Mc Joly a Terry) v útoku. Byl to myslím při souhře, jeden z jejich nejlepších výkonů. Když trenér Admiry s údivem zaregistruje, že pro nim hned v úvodu v útoku nastupují dvě holky, s klidem mu odpovím, jsou to dobré hráčky a hlavně budou pro vás velkou hrozbou. A tak se i stalo. Že jo ?  :-D

TJ Sokol Tišice - SK Labský Kostelec  3 : 0. - Další 4. match?  DERBY :-) - soupeř z našeho okresu Mělník. Co vymyslet na rozjetý Kostelec ? Dosud byl jeden bodík před námi. Má instruktáž byla jednoduchá. "Zahrajte si hezký fotbálek", hrajte jednoduše a s chutí. Spoléhal jsem jsem již na zkušenost či profesionalitu našich borců :-D Jak to dopadlo? Soupeř nám na 90% prakticky v ničem nestačil. Po odpískaní velice dobrého arbitra bylo naší herní převahou vše upraveno "na pravou míru". Další tři bodíky na náš účet... jedem dál....

TJ Sokol Tišice - SK Slavia Jesenice  5 : 2. - Pátý duel, měl definitívně rozhodnout o celkovém vítězi naší skupiny. Stačila by i plichtička, ale zabrzděte rozjetý vláček. I tento match byl hravě pod naší kontrolu. Sláva, :-D čeká náš FINÁLE s vítězem ze sk. B.

FINÁLE

TJ Sokol Tišice - SK Úvaly 4 : 2. - Zde jsem se musel zamyslet a správně rozhodnout, co proti ním vymyslet. Znám dlouho dobrého, zkušeného trenéra z Úval. Umí své svěřence naučit velice dobrému fotbálku. V zákulisí se očekávala ta správná třešnička na dortu celého turnaje. Finále s velkým "F". Na začátku echo od kamaráda z Libiše znělo jasně. :-) Soupeř hned od začátku záčíná hru ofenzívním, vysokým nasazením, ale ke konci fyzičkou odpadne. Naše odpověď ? Umíme to taky a přidávame naše precízné bránění. Hned na úvodu trefujeme 3x skoro na stejném místě pravou tyč úvalskej "svatyně" Již se zdálo, že jejich brána bude pro nás zakletá, no stejně nás to nepoložilo, střílíme dvě branky. Soupeř to nevzdává, střílí z dálky, ale náš Neur v bráně nás podrží. Z "rohu" si nešťastně dávame "vlastňák" a za okamžik Úvaly stav plichtí. V hlavě se mi hned promítlo, když to bude opět ve finále plichta, koho dát na pokutové kopy. Jenže v závěru, dle právě "echa kámoše", začíná naše výhoda a to natrénovaný fyzický fond. I při tom chladu, červené tváře našich dětí v poli v tomto boji, nespočet naběhaných kilometrů :-D a chuť pozdvednout nad hlavu nejcennější pohár pro vítěze celého turnaje, bylo rozhodující, kdo zvládne tento výborný dětský finálový zápas.

I když se našim dětem skoro po dvou měsícich opět houpou na prsou zlaté medaile, jediným vítězem v tomto finále byl supr dětský fotbal...

Jmenovitě naše děti nebudu hodnotit. To již jsem řekl po turnaji. Jen ve zkratce: Bombarďačky a bombarďáci. Bylo to výborné...díky    :-)

A úplně na konci ještě něco písnu, když mi jeden z našich rodičů oznámi, že v zákulisí zaslechl od někoho otázku z fandů z Mostu: Proboha, kde jsou ty Tišice ?  :-D

Děkuji Tomáši a Laďce za spolupráci. Nafotit 1400 fotek, to se jen tak nevidí. Takhle se snad fotí jen na Arsenalu v anglický lize :-D

Díky rodičům, fandům, vedení klubu a sponzorům za jejich přízeň, zájem a podporu ...   :-) 


06.09.2014 - Turnaj roč.06  a ml. v Kochánkách.

Nominace:  Luňák O., Pasovský J., Jablončík  T.(C), Trédl M., Korbel F., Krajčová T., Krůtová J., Terziev O.

http://www.matejkocourek.cz/turnaje/2006/6-9-2014-kochanky/

06.09.2014 - Kochánky, turnaj roč. 2006 a ml. skupina "A" 

1. MÍSTO

 

08:30  AFK Milovice - TJ Sokol Tišice                1 : 3   (Fanda 1,Terry 1,Paci 1)

09:50  TJ Sokol Tišice - SK Aritma Praha 1       8 : 0   (Paci 3,Terry 2,Pires 2,Ramsey 1)

11:10  SK Horní Měcholupy - TJ Sokol Tišice     0 : 7   (Terry 5, Pires 1, Fanda 1)

12:10  TJ Sokol Tišice - TJ Sokol Libiš               4 : 0   (Paci 2, Terry 1, Pires 1)

12:50  TJ Sokol Tišice - SK VTJ Rapid Liberec  4 : 1   (Paci 2, Ramsey 1, Terry 1)

14:00  FINÁLE      Vítězové ze sk "A" a ze sk. "B"

TJ Sokol Tišice - SK Semily       2 : 2   (Pires 1, Paci 1)

                             PK-penalty        3:2    (Paci +, Fanda +, Ramsey +)  

UMÍSTĚNÍ sk. 1 / A 

1.m.- TJ Sokol Tišice, 2.m.- SK VTJ Liberec, 3.m.- TJ Sokol Libiš, 4.m.- AFK Milovice, 5.m.- SK Horní Měcholupy, 6.m.- SK Aritma Praha 1.

UMÍSTĚNÍ sk. 1 / B

1.m.- SK Semily, 2.m.- SK Dolní Chabry, 3.m.- FC Mělník, 4.m.- SKP Mladá Boleslav, 5.m.- SK Labský Kostelec, 6.m.- Český Lev Beroun.

 

Přepište tišické dějiny.  :-D !!! Né turnaj z Nagana, ale z nedalekých Kochánek u Benátek n/Jizerou putuje 8 zlatých medailí a zlatý pohár pro vítěze moc hezky zorganizovaného, kvalitního turnaje pro děti narozených roč. 2006 a madších. 8 zlatých medailí snad teď visí na zdech dětských pokojíčků našich svěřenců.

Úžasné, fantasticé, dokonalé fotbalové výkony našich dětí., včetně fandění a podporu našich fans-rodičů. K tomu hodnocení  naše výborná útočnice Terezka Krajčová (10 branek) byla vyhlášena nejlepším střelcem turnaje a náš brankář Ondra Luňák (v základní skupině inkasoval jen dvě branky) nejlepším brankářem turnaje. K tomu Honzík Pasovský na turnaji hrajíci v obraně se střelenými devíti góly se řadil hned za naší Terezku na druhém místě.

Náš výběr byl doplněn osmým talentovaným hráčem-útočníkem z minipřípravky (roč. 2008 !!!)  Ójou (Ondřej Terziev). Bylo to pro něho první vystoupení v našich řadách, ve kterém po prvotním rozkoukání měl možnosti na vstřelení několika gólu. :-)

Fanda, (Franta Korbel) - náš druhý nejmladší hráč (roč. 2007), vyznavač brazilské kopané :-), patřil dle mého názoru mezi nejlepší hráče našeho výběru, ale i celého turnaje.

Spolu s Mc Joly ( Jolanka Krútová) největší bojovníci. Mc Joly ( Jolanka Krůtová), smolná útočnice pravého křídla. Po její střelách se branková konstrukce či tyče hádam i dodnes chvějí. Náš kapitán Ramsey (Tomáš Jablončík), vyznavač ostrovní kopané. Burcoval, hecoval spohráče, rozdával úžasné nahrávky z obranné řady. Mozek počátečných kombinací. Byl to jeho jeden z nejlepších výkonů !!! Paci (Honzík Pasovský), neradičně hrál levýho beka. Prakticky bezchybný výkon počas celého turnaje. !!! Jistota v zadní řadě. Pires (Matouš Trédl), výborný technik, filozof svých kliček a nápadů. Dal ve finále dúležitý první gól. Věřte, že jeho fotb.styl se věrně podobá bývalého hráče Arsenalu Londýn Roberta Pirese. :D 

Terry (Terezka Krajčová) hráčka stylově podobná výborného argentinského hráče Ángela di Marii. Lehkonohá, rýchlá, přesná střelkyně. Často (někdy i chladnokrevně ) bez žádných pochyb dokáže úspěšně zakončit své akce. Podala super výkon !!! Neur (Ondra Luňák), v základní skupině inkasoval jen dvě branky. Dlouho si budu pamatovat jeho perfektní "robinsonádu" proti Liberci. Jistota v bráně, položil základní kámen pro výkon celé party tišické fotbalové školy.

Finálový duel s SK Semily to bylo pokoukáníčko. Drama až do posledního okamžiku, kdy v penaltové rozstřelu jako posledný exekutor náš kapitán Ramsey s jistotou a s přehledem potvrdil zisk zlatých medailí.

Rád bych poděkoval mamince naší hráčky Terezky, Laďce Krajčový za administrativu statistik a trenérovi Tomáši Jablončíkovi st. za spolupráci.

Děkuji rodičům za vaše hlasivky a podporu. Vaše decibely bylo slyšet až u nás v Tišicích. :D.

Veřte, pokud brankář soupeře hlásí či naříká, že má propocený dres, hrajeme prima fotbal...

Gratulujeme našim dětem...

Parta lidí, co mají rádi dětský fotbal a sport.  :-)


 

30.08.2014 - Turnaj roč. 05 a ml. v Kochánkách

Nominace :   Luňák O., Sosnovec Š., Hamerník M., Krajčová T., Korbel F., Pasovský J.(C), Trédl M., Jablončík T. Jiřišta J., Bušek M. Krůtová J.  

 http://www.matejkocourek.cz/turnaje/2005/30-8-2014-kochanky/

Jak to dopadlo :-)  sk.1 "B" / hřiště B

08:30   TJ Sokol Tišice - FK Pšovka Mělník                   1 : 1  (Pepé 1,as.Terry 1)

09:30   TJ Viktoria Vestec - TJ Sokol Tišice                   0 : 3  (Paci 2, Terry 1,as. Terry 1

10:30   TJ Sokol Tišice - TJ Tatran Kamenný Přívoz     5 : 2  (Terry 3,Paci 2)

11:30   SK Sokol Brozany - TJ Sokol Tišice                   3 : 2  (Ramsey 1,Paci 1)   

12:30   TJ Sokol Tišice - TJ Sokol Lipence                     1 : 1  (Paci 1)

UMÍSTĚNÍ  sk. "B"

1.m. -TJ Sokol Brozany 13b., 2.m. -TJ Sokol Lipence  9b., 3.m. -TJ Sokol Tišice 8b., 4. -FK Pšovka Mělník 8b., 5.m. -TJ Tatran Kamenný Přívoz 3b., 6.m. - TJ Viktoria Vestec 0b.

Hrací čas : 17 minut.

V turnaji ve sk. 1 "B" obsadili     3.místo.

Pro silnou bouřku a podmáčené hřiště byl turnaj předčasně ukončen. Utkání o 5. místo s SK SLAVIA PRAHA 2004 - dívky bylo po vzájemné domluvě mezi kapitány obou mužstev rozhodnuto losováním. SK Slavia Praha los vyhrála, obsadila hezké 5. místo.

Gratulujeme !

Naše celkové 6. místo z (12 družstev) bylo po prázdninové výluce skvělým umístěním.

Tento turnaj poctil návštěvou i hrající manager FK Viktoria Plzeň Pavel Horváth. Škoda té branky, kdy nás jeho synek HORVY ml. z TJ Sokol Lipence připravil o 2.místo ve skupině a tím bojovovat o bronzové medaile.Povím Vám, kopnul to teda parádně :). Děkujeme rodičům a holkám z Dobrovízu za skvělé skandování a podporu.

Naše družstvo bylo věkově jedno z nejmladších !

Vaši trenéři.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit