Tsunami cup 2012 - pozvánka

TJ SOKOL Dolní Beřkovice

si Vás tímto dovoluje pozvat na 13. ročník tradičního fotbalového turnaje

 

TSUNAMI CUP 2012

 

Datum: 14. až 15. července 2012 (najíždění účastníků možné již v pátek 13.7.)

Místo konání: Fotbalové hřiště v obci Dolní Beřkovice, nedaleko Mělníka.

Povrch: 3x travnaté hřiště.

Startovné: 1500,- Kč (za mužstvo)

Hrací systém: Maximálně 30 mužstev, hráčů 5+1, dle Hanspaulské ligy.

Každý zápas vždy 2x12 minut, (v play off se při nerozhodném výsledku kopou penalty). V sobotu se hraje v šesti základních skupinách po pěti mužstvech, každý s každým. Do nedělních bojů postupují vždy první čtyři mužstva z každé skupiny. (Přímo postupují vítězové skupin a dvě mužstva z druhých míst a o dalších osm zbývajících osmifinálových míst se v nedělním předkole utkají zbylí postupující). Hraje se vyřazovacím způsobem v ,,pavouku´´. Mužstva poražená v předkole si ještě zahrají pohár útěchy.

Pořadatel si vyhrazuje možnost změny hracího systému v případě nepříznivého počasí nebo menšího počtu mužstev (aby byl dosažen přibližně stejný počet zápasů každého mužstva). Děkujeme za pochopení!

Přihláška: Za přihlášené se považuje prvních 30 mužstev, která uhradí startovné ve výši 1500,- Kč na účet číslo 0460844319/0800 vedený u ČS - účet SOKOLU Dolní Beřkovice. Pro dohodnutí všech náležitostí a identifikací plátce prosíme o předchozí zaslání mailu se závaznou přihláškou (dohodneme variabilní symbol platby), popř. možno volat na: 602421324 - Miroslav Hrdý. Jiná forma úhrady startovného ani rezervace míst na základě ,,tradice´´ není možná. Děkujeme za pochopení!

Uzávěrka přihlášek je 30. 6. 2012!!!!!!

Ostatní: Po celou dobu turnaje bude přímo v areálu zajištěno bohaté občerstvení, které nepochybně přispěje ke spokojenosti všech účastníků. Najíždění účastníků se předpokládá již v pátek, občerstvení bude samozřejmě v provozu. V sobotu večer hraje k tanci a poslechu živá kapela! V útrobách tribuny se též nacházejí šatny a WC se sprchami. Věcné ceny si odnesou: první tři mužstva konečného pořadí, vítězpoháru útěchy a nejlepší střelec turnaje.

Upozornění: V areálu je zakázáno rozdělávání ohně, grilování i vaření a není povolen vstup psům.

Děkujeme za pochopení!!!!

Poznámka: Další informace (časový rozvrh, účastníci, atd.) zašleme po obdržení přihlášky, nejpozději do 10. 7. 2012.

Kontakt: Miroslav Hrdý - 602421324, Roman Novák – 732189074 e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Věříme, že Vás naše nabídka osloví a těšíme se na lité, ale férové sportovní souboje v D. Beřkovicích!