Turnaj v Obříství 24.6.2016

Dne 24.6.2016 jsme byli pozvání na turnaj do Obříství, kde se konal turnaj – memoriál Mirka Nimochodského. Na poslední chvíli odřekly účast Všetaty a tak se hrálo systémem každý s každým za účasti Tišic, Nebužel a samozřejmě domácího Obříství. První zápas v úmorném vedru vyhrálo Obříství nad Nebužely a ke druhému jsme nastoupili my. Za Tišice se do hry v obou zápasech dostali tito hráči:

Lenc – Preisler, Karlík, Dulík, Toman Jarda, Toman Pavel, Kačer, Terziev, Prošek, Hejsek, Mach, Lipš, Brodský, Dudek, Kuchař, Peterka

NEBUŽELY - TIŠICE 1:5 (0:2)

Branky: Brodský, Kuchař, Prošek, Kačer, Dulík

Na soupeře jsme vlítli hned od začátku a naše aktivita byla odměněna v 7. minutě, kdy se prosadil Brody. Druhá branka padla kuriózním způsobem – odkop od branky trefil Honzu Kuchaře do kolena a od něj se míč odrazil do branky. Soupeř ohrozil branku pouze jednou – nebezpečnou střelu vytáhl Lencik nad břevno. Bohužel, do konce první půle jsme spálili několik dalších šancí – například Pavel Toman trefil spojnici tyče a břevna.

I ve druhé půli působili nebuželští unaveně a prakticky do žádné šance jsme je nepouštěli. Naopak, skóre narůstalo v náš prospěch – postupně se trefil Prošek, Kačer a Dulík. Největší šanci pak spálil Jarda Toman, když Kačerovu přihrávku před prázdnou branku z metru přestřelil.  Soupeř nakonec těsně před koncem vstřelil čestný úspěch

OBŘÍSTVÍ - TIŠICE 1:1 (0:1)

Branka: Hejsek

Na druhý zápas jsme museli čekat přes 40 minut a tak není divu, že jsme trochu ztuhli. Domácí toužili po vítězství a tak povolali i takové plejery, jako Jardu Škodu z Libiše. To všechno byly důvody, že jsme v prvních minutách byli pod velkým tlakem. Postupně jsme se z něj ale začali vymaňovat a pomohla nám k tomu 10.minuta, kdy Martin Prošek šel nebojácně do souboje s brankářem, míč se odrazil k Jardovi Hejskovi a ten propálil vše, co mu stálo v cestě. Od té chvíle jsme zpozornili v obraně, zpřesnili ve středu pole – jen ta koncovka. Do šancí jsme se dostávali, ale většinou jsme doplatili na nerozhodnost.

Začátek druhé půle nás domácí zase zmáčkli a z tlaku rezultovala vyrovnávací branka. Po rohovém kopu se hlavou domácí konečně prosadili. Dál se hrál pěkný fotbal, domácí jsme pozornou obranou k ničemu nepouštěli a sami si vytvořili několik nadějných příležitostí, leč bez gólového efektu. Klíčový okamžik se odehrál 3 minuty před koncem – Jura se prosmýkl kolem obránce a ten ho ve vápně fauloval. Jasná penalta, kterou kromě hlavní rozhodčí viděli úplně všichni. Píšťalka však zůstala němá. I tak jsme mohli vstřelit vítěznou branku, Martin Prošek v jasné pozici prováhal nejvhodnější okamžik ke střele.

 V penaltovém rozstřelu se blýskl Lencik super chycenou penaltou. Dva z našich exekutorů se však neprosadili a domácí tak slavili vítězství. Nejlepším hráčem turnaje byl po zásluze vyhlášen Štěpán Karlík. Děkujeme domácím za pozvání a super klobásky.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit