MRATÍN - TIŠICE (24.4.2015)

MRATÍN - TIŠICE 2:5 (1:2)

BRANKY: KAČER 2x, TRENT, PIPOŠIAR Z., DULÍK

SESTAVA: LENC - BRODSKÝ, VÍT, VOSA, PIPOŠIAR Z., PIPOŠIAR J., PREISLER, DULÍK, TOMAN J., TOMAN P., MACH, TRENT, KAČER, DUDEK, LOUKOTA

Hned v první minutě naše nová zahraniční posila Trent nastřelil tyčku, o pár dalších minut ale už nezaváhal. Na druhou branku nahrála Zdendovi Pípákovi ideálně domácí obrana a ten placírkou vytrestal chybu v rozehrávce. Domácí do konce poločasu korigovali výsledek proměněným brejkem.

Na velmi tvrdém a nerovném terénu jsme zahájili i druhý poločas aktivně a po brance Kačera jsme vedli 1:3. Domácí ale nesložili zbraně a rychle rozehraným trestňákem zaskočili naši obranu. Dvougólový náskok nám vrátil Juraj a definitivní pojistku přidal v té době již odevzdanému soupeři Kačer.