2.kolo MFLSG TIŠICE - KLY

TIŠICE - KLY 3:2 (1:2)

BRANKY: 2x KARDA, PEK

SESTAVA: LENC - KARDA, MACH, KODR, PREISLER, TERZIEV, BRABEC, NOVÁK, VÍT, LIPŠ, ŠTRÁCHAL, TEMIAK, ŠPAČEK, PEK, KAČER, PETERKA

Velmi záhy jsme mohli vést, ale Venca Pek nepřelstil gólmana. A tak sérii nepřesností využil hostující Rynda a Kly vedli 0:1. Poté jsme převzali otěže zápasu a po skvělé kombinaci Venca napravil předchozí zaváhání - 1:1. Do přestávky ovšem šli zvesela Kly - po ztrátě uprostřed pole míč propadl k volnému Procházkovi a ten nedal Lencovi šanci - 1:2.

Po přestávce jsme zpřesnili hru, zvýšili aktivitu při napadání a to neslo své ovoce. Zatlačili jsme hosty na jejich půli a gól nedal na sebe dlouho čekat. Běžela 54.minuta a Kardič téměř od autové čáry lišáckou střelou nachytal hostujícího gólmana - 2:2. A za další tři minuty dokonal definitivní obrat ve skóre tentýž hráč - 3:2. Do konce zápasu obrany vynikaly nad útoky a tak jsme doslova urvali historicky první vítězství v lize starých gard.