MĚLNÍK - TIŠICE 3:1 (0:0)

BRANKA: KARDA

ROZHODČÍ: STIBŮREK

SESTAVA: LENC - ŠTRÁCHAL, VÍT, MACH, LIPŠ, PREISLER, KRAVCOV, PASOVSKÝ, KUCHAŘ, PAUZER, KARDA, TEMIAK, ŠPAČEK

Na skvělém trávníku stadiónu Botafoga (dříve EMĚ Mělník) domácí od první minuty dávali jasně najevo, kdo je na hřišti pánem. Jen díky jejich střelecké nemohoucnosti a výborným zákrokům Gigiho Lence jsme šli do kabin za stavu 0:0. My jsme měli jen dvě šance - Karda z úhlu do boční sítě, Štráchalův přímý kop brankář vyrazil.

Druhý poločas pro nás nezačal vůbec špatně. Po trestném kopu se míč dostal ke Kardovi a ten ukázkově levačkou skóroval. Domácí ještě zesílili tlak a dočkali se zaslouženého vyrovnání. A o dalších pět minut bylo rozhodnuto - to dvěma slepenými góly pečetili své vítězství.

Podali jsme statečný výkon a nemáme se za co stydět. Prozatím to byl náš nejsilnější soupeř, který po tomto zápase osobně pasuji do role favorita celé soutěže.